Direct contact? Bel 070 – 707 12 40 | uitgeroepen tot beste makelaar van Zuid-Holland

Paulus Buijsstraat 7

Vraagprijs: € 675.000 k.k.

Arnold Taal

Kenmerken

Adres:Paulus Buijsstraat 7
2582 CG Den Haag
Wijk:Statenkwartier
Woonoppervlakte m2: 212
Verdieping: 1e, 2e en zolder
Aantal kamers: 8
Aantal slaapkamers: 7
Aantal badkamers: 3
Bouwjaar: 1907
Status:Te koop

Beschrijving

In het populaire en geliefde Statenkwartier bieden wij deze royale drielaagse bovenwoning aan, gelegen op de 1e, 2e en kapverdieping van een statig herenhuis. Met zijn indrukwekkende maatvoering, karakteristieke details en maar liefst 7 slaapkamers, is dit een ideale woning voor een groot gezin, voor wie graag ruim woont of voor wie werk en privé comfortabel wil combineren.
De ruime woonkamer met hoog plafond, originele ornamenten en grote erker zorgt voor veel lichtinval en een elegante, statige uitstraling. Dankzij de vele ramen geniet u hier de hele dag van een prettige, open woonbeleving.
De woning beschikt over 3 keukens, meerdere badkamers en volop indelingsmogelijkheden. Doordat de woning uit de verhuur komt, biedt zij een uitstekende kans om geheel naar eigen wens te moderniseren of anders in te delen.
Een groot pluspunt zijn de reeds uitgevoerde investeringen: volledig vernieuwde kozijnen met HR++ glas (2025) en een in 2023 vervangen én geïsoleerd dak.
Voor deze woning een woonoppervlak van ca. 212m2.
Eigen grond. Energielabel E.
De ligging is ideaal: een rustige, sfeervolle straat in het hart van het Statenkwartier, terwijl de levendige Frederik Hendriklaan (“De Fred”) zich op slechts enkele minuten lopen bevindt. Hier vind je een breed aanbod aan restaurants, terrassen, boetieks en speciaalzaken.
Het openbaar vervoer bevindt zich letterlijk om de hoek, waardoor je in korte tijd in het bruisende  centrum van Den Haag bent of Centraal Station.
Daarnaast zijn de boulevard, het strand en de zee van Scheveningen op loopafstand gelegen, ideaal voor een frisse ochtendwandeling of een ontspannen zomerdag.

Indeling:
Via de entree op straatniveau kom je in de hal met meterkast (5 groepen) en trapopgang naar de eerste verdieping.

Eerste verdieping; ruime overloop met toilet en compacte badkamer met douche.
De royale woonkamer ademt direct sfeer dankzij het hoge plafond met prachtige ornamenten. De grote erker met leuk straatbeeld en de vele raampartijen zorgen voor een overvloed aan daglicht en een open woonbeleving.
Aan de voorzijde bevindt zich een werkkamer met vaste wastafel. Aan de achterzijde ligt een zeer ruime slaapkamer die desgewenst uitstekend kan dienen als eetkamer.
De keuken is uitgevoerd in een rechte opstelling en voorzien van een 4-pits gaskookplaat, oven, afzuigkap en opstelplaats voor de wasmachine.

Tweede verdieping: overloop met toilet en compacte badkamer met douche.
Aan de voorzijde ligt een royale slaapkamer, opnieuw met een hoog plafond en schitterende ornamenten, wat deze verdieping dezelfde statige uitstraling geeft. Daarnaast vindt u hier een tweede werkkamer met vaste wastafel.
Aan de achterzijde bevindt zich een royale slaapkamer met openslaande deuren naar het aangrenzende balkon.
De keuken op deze verdieping heeft een rechte opstelling en is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, magnetron, afzuigkap en wasmachineaansluiting. Tevens bevindt zich hier de cv-ketel (Remeha, 2019).

De zolder biedt een riante slaapkamer met twee dakramen en een dakkapel aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een douche en toilet.
Aan de achterzijde ligt een tweede slaapkamer, eveneens met twee dakramen.
Tot slot is er een compacte keuken met twee dakramen en een rechte opstelling, voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en opstelplaats voor de wasmachine.

Kortom: een riante bovenwoning boordevol karakter, met volop mogelijkheden om geheel naar eigen wens in te richten. Ideaal voor wie rustig wil wonen, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik wil hebben.

Bijzonderheden:
- Eigen grond
- Energielabel E
- BSG STATENKWARTIER
- VvE is actief met een bijdrage van ca. € 108,- per maand
- Collectieve opstalverzekering
- VvE bestaat uit 2 leden (Paulus Buijsstraat 7 en 9)
- 4/7e aandeel
- Reserve per 31-12-2024 bedraagt ca. € 17.450,-
- Collectieve opstalverzekering
- VvE is ingeschreven bij KvK
- Appartement is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas
- Zolderverdieping met veel dakramen
- Verwarming via cv-ketel
- Warmwatervoorziening via cv-ketel
- Verkoopvoorwaarden Arnold Taal Makelaardij van toepassing
- Oplevering in overleg, kan snel.

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen aankoopmakelaar in. Uw aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Bij ons zijn alle aankoopmakelaars welkom om uw belangen te behartigen. Adressen van collega aankoopmakelaars in Haaglanden kunt u bij ons opvragen.

Uw eigen woning nog niet verkocht? Doe de vrijblijvende verkoopcheck op onze kantoorpagina of bel kantoor voor een persoonlijk verkoopadvies waarin wij de mogelijkheden kunnen bespreken.

Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, omissies en/of onvolkomenheden in de gegevens.

Video

Locatie