Dr. J. Presserstraat 175
Vraagprijs: € 400.000 k.k.
Kenmerken
| Adres: | Dr. J. Presserstraat 175 2552 LT Den Haag |
| Wijk: | Houtwijk |
| Perceel m2: | 121 |
| Woonoppervlakte m2: | 119 |
| Aantal kamers: | 5 |
| Aantal slaapkamers: | 4 |
| Aantal badkamers: | 1 |
| Bouwjaar: | 1982 |
| Status: | Te koop |
Beschrijving
Wonen aan het water in Houtwijk!Deze tussenwoning biedt volop mogelijkheden om de indeling en afwerking helemaal naar jouw wensen te realiseren. De woning beschikt over een lichte, fijne woonkamer met toegang tot de zonnige tuin aan het water. Zowel de keuken als de badkamer zijn ruim opgezet en kunnen volledig naar eigen smaak worden afgewerkt.
Op de verdiepingen bevinden zich nu vier slaapkamers, met bovendien de optie om extra kamers te creëren.
Voor deze woning een perceel van ca. 121m2 en een woonoppervlak van ca. 119m2.
Erfpacht is afgekocht tot 31 december 2031. Energielabel in aanvraag.
De woning ligt bijzonder gunstig ten opzichte van diverse voorzieningen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in de winkelcentra van Houtwijk en Loosduinen. Sportliefhebbers hebben volop keuze: voetbal, hockey, martial arts, zwemmen in De Boetzelaer en natuurlijk sport- en recreatiecentrum De Uithof met een breed scala aan activiteiten.
Ook aan onderwijs geen gebrek, in de buurt zijn meerdere scholen aanwezig, waaronder de Internationale School Kijkduin. Dankzij de goede openbaar vervoerverbindingen (tram 2, bus 21 en 26) ben je zo in het centrum van Den Haag of op Centraal Station. Bovendien zijn de uitvalswegen, waaronder de A4, uitstekend bereikbaar.
Binnen een kwartier fietsen sta je op de boulevard van Kijkduin met gezellige horeca, brede zandstranden en prachtige duinen. Ook de Zandmotor ligt dichtbij, dé plek voor watersportliefhebbers met mogelijkheden zoals kitesurfen en wingfoilen.
Indeling:
De woning ligt aan een breed trottoir en beschikt over een ruime, diepe voortuin van ca. 5 meter. Via de entree kom je in de hal met meterkast (4 groepen) en een volledig betegeld toilet met fonteintje.
De prettige woonkamer is voorzien van een vaste kast en een aanbouw, wat zorgt voor extra leefruimte. Via een deur is er toegang tot de achtertuin aan het water, waardoor je hier kunt genieten van een verrassend vrije en groene ligging. Handig is de kleine berging. Er is overigens nog een separate berging buiten de tuin gelegen aan een afgesloten pad.
Aan de voorzijde bevindt zich de keuken in hoekopstelling, uitgerust met veel kastruimte, een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en een dubbele spoelbak.
Eerste verdieping: de overloop biedt toegang tot een royale masterbedroom aan de achterzijde van de woning. Deze kamer beslaat de volledige breedte van het huis en bestond oorspronkelijk uit twee afzonderlijke slaapkamers, waardoor het eenvoudig is om weer extra kamers te creëren. Vanuit deze slaapkamer heb je een leuk en vrij uitzicht over de achtertuin en de waterpartij.
Aan de voorzijde bevindt zich een tweede slaapkamer. Aangrenzend ligt de badkamer, voorzien van een douchecabine, een breed wasmeubel, een opstelplaats voor een was-droogcombinatie en een tweede toilet.
Tweede verdieping: de overloop geeft toegang tot een slaapkamer aan de achterzijde, voorzien van een dakraam waardoor er prettig daglicht binnenkomt. Aan de voorzijde bevindt zich een praktische bergruimte met de opstelplaats voor de cv-ketel (Remeha, 2012).
Verrassend is de tweede slaapkamer op deze verdieping: een royale kamer over de volledige lengte van de woning, met een leuk uitzicht op het straatbeeld.
Kenmerkend voor dit object is de vrije ligging aan het water en gelegenheid om de woning naar eigen wens te moderniseren.
Bijzonderheden:
- Erfpacht is voor onbepaalde tijd uitgegeven waarbij de canon is afgekocht tot 31 december 2031, waarbij de grondwaarde is vastgesteld op ca. € 13.613,41.
Dit recht van erfpacht kan worden omgezet in een eeuwigdurend afgekocht recht van erfpacht. - Erfpachtvoorwaarden 1977
- Energielabel in aanvraag
- Hal en woonkamer zijn voorzien van een parketvloer
- Keuken is voorzien van plavuizen
- De slaapverdiepingen zijn klaar voor een afwerking naar keuze
- Woning is voorzien van houten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas
- Berging buiten de tuin aan afgesloten pad (ca. 15m2)
- Verwarming via cv-ketel
- Warmwatervoorziening via cv-ketel
- Verkoopvoorwaarden Arnold Taal Makelaardij van toepassing
- Oplevering in overleg, kan snel.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen aankoopmakelaar in. Uw aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Bij ons zijn alle aankoopmakelaars welkom om uw belangen te behartigen. Adressen van collega aankoopmakelaars in Haaglanden kunt u bij ons opvragen.
Uw eigen woning nog niet verkocht? Doe de vrijblijvende verkoopcheck op onze kantoorpagina of bel kantoor voor een persoonlijk verkoopadvies waarin wij de mogelijkheden kunnen bespreken.
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens besteed wordt, kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden en/of aansprakelijk gesteld worden voor eventuele fouten, omissies en/of onvolkomenheden in de gegevens.